360 Reklam Yönetimi

0 + milyon ₺

Reklam Bütçesi Yönetimi

0 +

Proje Yönetimi

360 Reklam Yönetimi

Mem's Creative ile
  • Dijital Dönüşüm
  • Verimliliği Artırın
  • Hedef Kitlenize Ulaşın

Performans pazarlama ya da 360 reklam yönetimi; işletmenin tüm detaylarının öğrenilerek, bu detaylara uyacak hedef kitlenin bulunması ve aktif olarak satış yapılması anlamına gelir.

Meta Ads - Google Ads

Performans alanının en büyük ikilisi

Web & Mobil Analytics

Veriyi yorumlamak işin özeti

Hadi Yapalım!

Criteo, Tiktok Ads, snapchat, rtb house, linkedn

Detaylı remarketing isteyenlere

Programmatic Ads

Ben bu sektörde tekel olacağım diyenlere

Smart brands, grow with MEM's

Performans pazarlama dinamiklerini birlikte belirleyelim. Vakit kaybetmeyin

360 Reklam Yönetimi Hakkında Merak Edilenler

Reklam platformu; hedef kitlenizin, daha çok vakit geçirdiği, alışveriş alışkanlarının daha fazla olduğu sistem üzerine kurulu olmalıdır. Benim bir arkadaşım Google’ dan deli gibi satış yapıyormuş, düşüncesiyle yatırım yapılacak platform seçilemez

Aylık harcama miktarı, kitlenizin büyüklüğüne göre değişecektir. Ayrıca kümülatif bir büyüme mi istiyorsunuz yoksa aceleci misiniz? Bu etkenler önemli. Genellikle ortalama hedef kitle büyüklüğü belirlendikten sonra, ilk ay ortalama bir bedel harcarız. İlk ayın sonunda, ikinci aydan itibaren harcamamız gerekecek bütçe çıkacaktır.

Kıyafet dikebilirsiniz, neden mağazadan alıyorsunuz? Bunun cevabı da bu kadar basit aslında. Reklam verme durumunu herkes başarabilirken, aslında bizim yaptığımız reklam vermekten ziyade arkadaki veri analizini profesyonel şekilde yapabilmek.

Bu konu son zamanlarda çok dile düştü. Herkes bir terimi benimseyince konuşulması artıyor. Bundan 5 yıl önce roas’ ı kimse bu kadar konuşmuyordu. ROAS’ ı takıntılı bir şekilde takip etmek, üreteceğiniz değerin sekteye uğramasına sebebiyet verebilir. Ama ille de ortalama bir şey istiyorsak, günümüzde 3.5 altında olmamalı (kime göre neye göre 🙂 )

Daha fazlası için iletişime geç.

Mem’s Creative; markanızı dijitale taşıma, dijitalde var olanı güçlendirme konularıyla yakından ilgilenen, dijital reklam ajansıdır.

Çalışma Saatleri

Ofis adresimizi çalışma saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Online olarak 7/24 görüşme gerçekleştirebiliriz.