Video Prodüksiyon

0 + milyon ₺

Reklam Bütçesi Yönetimi

0 +

Proje Yönetimi

Video Prodüksiyon

Mem's Creative ile
  • Marka Kimliği
  • Dijitalleşme Süreci
  • Dijitalde Kendini Tanıma

Hizmetlerimizi ya da ürünlerimizi tanıtmanın; özellikle son dönemde, en sağlıklı yolu video ve fotoğraf alanıdır. Bu hizmetlerin, belirli bir profesyonellikle ve firmanın imajına göre çekilmesi orta ve uzun vadede başarı getirecektir.

Tanıtım Filmi

Kimisinin yılda bir, kimisinin de 5 yılda bir yenilediği bir yapıdır. Marka iletişimi değişken olan firmalarda her yıl tavsiye edilir. Bir hizmet PDF' inden çok daha verimli ve profesyoneldir. Kurumsal anlaşmalar için birebir.

CGI

Yeni nesil video üretimini, ancak örnek göstererek anlatabiliriz 🙂

Hadi Yapalım!

Reels Üretimi ve Fotoğraf Çekimi

Sosyal medya videosuz olmaz demiştik. Buna uygun reels' ları ancak hemfikir olabildiğiniz kişilerce oluşturabilirsiniz. İletişim anlaşması birinci öncelik. Ürün bazlı detaylarda fotoğrafın öneminden bahsetmemek olmaz

Drone Çekimi

Sırf drone çekimi yaptık demek için yapılmaması gereken bir hizmet. İlgili lokasyonu daha rahat ve net ifade edebilmek, belli kamera açılarını elde etmek için idealdir.

Smart brands, grow with MEM's

Firmanızı tanıtım filmiyle tanıttıktan sonra; dijital kimliğinizi sürdürülebilir olarak inşa edebilmek için, reels üretelim.

Video Prodüksiyon Hakkında Merak Edilenler

Computer Generated Imagery kısaltmasıyla bildiğimiz CGI, yeni nesil video içerik üretiminin gündemine oturmuş durumda. Marka kitlesine ve imajına uygun içerik için geç kalmamak gerekir.

Bir çekimden, kaç işe yarar reels ve fotoğraf çıkardığınıza, aylık içerik plan sayısına göre değişiklik gösterecektir. Çok dinamik olmayan yapılarda, aylık min 1 kez çekim yapılması ve o çekimden 2-3 kullanılabilir reels ve 4-5 kullanılabilir fotoğraf çıkması yeterli olacaktır.

Bir reels videosu; hızlı giriş – gelişme – sonuçtan oluşmak durumunda, günümüzde izlenme oranlarının hızla doğru orantılı ilerlediğini düşünürsek, videonun ilk 10 saniyeisnde ana fikri vermiş olmak gerekebilir. Video uzunluğu tamamen fikre ve konsepte göre değişmektedir.

Kamera ekipmanı, ışık demek isterdik. Fakat çekim yapılan her ne olursa olsun, en önemli detay, ilgili çekim ekibinin iletişim olarak sizinle aynı noktada olmasıdır. Bu iletişim oturduktan sonra, istediğiniz imaj ile karşılaşmış olacaksınız.

Daha fazlası için iletişime geç.

Mem’s Creative; markanızı dijitale taşıma, dijitalde var olanı güçlendirme konularıyla yakından ilgilenen, dijital reklam ajansıdır.

Çalışma Saatleri

Ofis adresimizi çalışma saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Online olarak 7/24 görüşme gerçekleştirebiliriz.