Sosyal Medya Yönetimi

0 + milyon ₺

Reklam Bütçesi Yönetimi

0 +

Proje Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Mem's Creative ile
  • Marka Kimliği
  • Sürdürülebilirlik
  • Dijital Dünyada Mağaza

Sosyal medya yönetimi; ilgili kurumun, faaliyetlerini ve ürünlerini sergileyeceği, dijital mağazasını oluşturacağı platformun, hedef kitleye göre içerik üretimini kapsar.

Meta (instagram, facebook)

İşletmelerin %80' inin tercihi

Online İtibar ve Kriz Yönetimi (Monitöring)

Dijital dünyada, hakkınızda ne konuşuluyor? Ve bunlara doğru zamanda ulaşabiliyor muyuz?

Hadi Yapalım!

Influencer Marketing

Son yılların organik büyüme gözdesi

Linkedn, Youtube, Tiktok, X

Kurumsal işbirlikleri için ideal

Smart brands, grow with MEM's

Sosyal medya, dinamikleri çok değişken. Geçmişte sadece statik tasarımlarla başarıya ulaşabiliyorken, şimdi video ve fotoğrafsız mümkün gözükmüyor. Bu dinamikleri takip eden bir ekiple ilerlemek, sizlerin dikey büyüme noktasındaki yükünüzü alacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Merak Edilenler

Bazı markalar, tüm platformlarda içerik üretmenin firmasına dolaylı yoldan dahi olsa kazanç sağlayacağını düşünmekte. Bunun için de instagram için ürettikleri içeriklerin, tamamını diğer platformlarda paylaşırlar. Fakat, her platformun kendine özgü algoritması ve tüyoları var. Bu nedenle, bu yöntem doğru değildir ayrıca tüm platformlarda yayın yapmak ciddi maliyet doğuracaktır. Hesaplamadan hareket edilmemeli. Bir yol gösterici eşliğinde ilerlemek ve maliyet analizi yapmak en sağlıklı yöntem olacaktır.

Sosyal medya uzmanına reklamlarımızı yönet satış gelmiyor denmesi çok doğru değildir. Reklam yöneticisi ile sosyal medya uzmanı ayrı kişilerdir.

Meta üzerinden örnek vermek gerekirse, partner olarak düzenli yaptığımız toplantılar neticesinde, sektörlere göre ortalamaları alıp algoritmaya uygun içerikler yazıp tam sonucu bulana kadar deneme yapmaktayız. Kitleye ve sektöre göre değişecektir. Profesyonel bir destek almıyorsanız eğer, deneme yanılma yöntemiyle uzun bir süreçte bulmanız gerekecektir.

Aylık post sayısı gibi, story sayısı da sektöre ve hedef kitlenize göre değişiklik göstermektedir. Biz yine günlük minimum 1-2 atmanız gerektiğini belirtmiş olalım..

Daha fazlası için iletişime geç.

Mem’s Creative; markanızı dijitale taşıma, dijitalde var olanı güçlendirme konularıyla yakından ilgilenen, dijital reklam ajansıdır.

Çalışma Saatleri

Ofis adresimizi çalışma saatlerinde ziyaret edebilirsiniz. Online olarak 7/24 görüşme gerçekleştirebiliriz.